Pdf Kitap İndir
3 Kardeşin Neden Aynı Kadınla Evlendiğini Öğrenince Ş’ok Olacaksınız!3 Kardeşin Neden Aynı Kadınla Evlendiğini Öğrenince Ş’ok Olacaksınız!

Hindistan’da tuhaf bir evlilik yaşandı. Beş kardeşle evlenen bayan cinsel ömürleri ile ilgili itiraflarda bulundu. Sizler amacıyla derledik. Detaylar galerimizde. Evlilik hiç kuşkusuz hayatın en güzel en mutlu anlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Birbirini seven iki insanın ömürlerinı ömürlük olarak birleştirmek istemesi hiç kuşkusuz hem o çifti hem de bu hadisea tanık olan kişileri mutlu ediyor. Fakat Hindistan’da yaşanan hadise bildiğiniz evliliklerden çok değişik bir halle karşımıza çıkıyor. İngiltere’de yayınlanan gazetede, Hindistan’da hepsi kardeş olan beş kocasıyla eş güdümlü yaşam sürdüren Rajo Verma (21) isimli bayanı sayfalarına taşıdı.

Genç bayan köyündeki geleneğe göre ilk evlendiği eşi Guddu’nun dört erkek kardeşiyle de evlenmek mecburiyetinde kaldı. Bu enteresan evlilik insanların son derece ilgisini çekti. Cinsel ömürleri ile ilgili konuşan aile ağızları açık bıraktı.

Annesi de üç erkek kardeşle evli olan Verma, her geceyi bir diğer eşiyle geçiriyor.Verma, “Annem de benim gibi evlendiğinde eşini kardeşleriyle eş güdümlü kabul etti. O da aynı anda 3 kardeş ile evliydi.

Başta biraz tuhaf geldi, ama şimdi hiçbirini birbirinden ayırmıyorum” dedi.Bir çocuğu olan Verma, çocuğun babasının hangi eşi olduğunu bilmediğini söylüyor.İlk eş Guddu, “Hepimiz onunla cinsel temasa giriyoruz, ama kıskanmıyorum” ifadelerini kullandı.