Pdf Kitap İndir
Benzin, motorin ve lpg’de çıkan savas sonrası hızlı artışlar olmuştu. Motorin litresi 7 liradan 2 ay içinde 24 liraya kadar yükselmişti…22 – 23 Nisan Benzine ve motorine ZAM ve İNDİRİM var mi? Benzin motorin fiyatları ne kadar? Benzin ve mazot fiyatı!.

Güncel akaryakıt fiyatları zam var mı sorusu araç sahipleri tarafından benzin mazot fiyatları güncel değerlerini öğrenmek üzere araştırılıyor. Bunun yanı sıra benzine zam geldi mi, ne zaman? Motorine zam var mı soruları merak ediliyor. Güncel akaryakıt fiyatlarını derlediğimiz haberimizde Ankara, İzmir ve İstanbul benzin fiyatları ve mazot fiyatları yer almaktadır. Peki, Benzin litre fiyatı ve mazot litre fiyatı İstanbul, Ankara ve İzmir’de ne kadar, kaç TL? Peki, motorine zam geldi mi?
Benzine zam var mı? Mazota zam geldi mi? Motorine zam var mı? Akaryakıt fiyatları akaryakıt zam haberleri ard arda gelince ve benzin, mazot fiyatlarındaki dalgalanmalar sebebiyle benzin litre fiyatı kaç TL, ne kadar? Mazot litre fiyatı, kaç TL? soruları günlük vatandaşlar tarafından rutin olarak araştırılmaktadır. Ayrıca güncel benzine zam geldi mi, benzine indirim var mı, mazota zam var mı soruları da araç sahipleri tarafından benzin mazot fiyatları güncel değerlerini öğrenmek üzere araştırılıyor. Bunun yanı sıra benzine zam geldi mi, ne zaman? Mazota zam var mı soruları merak ediliyor. Peki, mazot litre fiyatı ve benzin litre fiyatı Ankara, İstanbul ve İzmir’de kaç TL, ne kadar? Bu gece akaryakıt zammı var mı, indirimi var mı? Motorine zam var mı, Benzine zam var mı, güncel akaryakıt fiyat listesi ve detaylar haberimizde…

AKARYAKIT FİYATLARI
22.04.2022 tarihli akaryakıt fiyatları şu şekildedir:

Kurşunsuz 95 (Excellium95) TL/lt: 19,00 TL
Gazyağı TL/lt: 21,02 TL
Motorin TL/lt: 22,00 TL
Motorin (Excellium) TL/lt: 22,05 TL
Kalorifer Yakıtı TL/Kg: 16,14 TL
Fuel Oil TL/Kg: 13,40 TL
LPG NE KADAR?
Güncel LPG Fiyatları (Aygaz tarafından EPDK’ya bildirilen KDV dahil tavan satış fiyatıdır.)

İstanbul Avrupa LPG fiyatı: 11.86 TL/ LT
İstanbul Anadolu LPG fiyatı: 11.64 TL/ LT
Ankara LPG fiyatı: 11.88 TL/ LT
İzmir LPG fiyatı: 11.66 TL/ LT
Bursa LPG fiyatı: 11.66 TL/ LT
Antalya LPG fiyatı: 11.77 TL/ LT
Konya LPG fiyatı: 11.89 TL/ LT
Adana LPG fiyatı: 11.71 TL/ LT

Sektör kaynaklarından edindiğimiz bilgiye göre, motorinin litre fiyatına 1,70 TL zam bekleniyor.