Kamu Memur İş İlanları Sitesi

Hafıza Teknikleri İle İngilizce Kelimeler Pdf Kitap İndir

 • 12 Mart 2023
 • 964 kez görüntülendi.
Hafıza Teknikleri İle İngilizce Kelimeler Pdf Kitap İndir

Hafıza Teknikleri İle İngilizce Kelimeler

İnsan beynini doğru kullandığı zaman öğrenemeyeceği bir şey yoktur. Hakan Bayhan tarafından kalem alınmış olan Hafıza Teknikleri İle İngilizce Kelimeler adlı kitap da; 2,5 aylık bir sürede, binlerce İngilizce kelimeyi öğrenme amacıyla yazılmıştır.

Yaklaşık 7500 kelimeyi en hızlı ve en sağlıklı şekilde öğrenecek ve hafızanızın aslında ne kadar kuvvetli olduğunu anlayacaksınız. Benzeşim ve hayali olarak görsel tekniklerin kullanılarak İngilizce kelimelerin kolaylıkla öğrenilmesine önayak olan bu kitap sayesinde artık İngilizce kelime dağarcığınız gelişecek. İngilizce öğrenmek ve kelime dağarcığını genişletmek için benzetme ve hayali olarak görsel detayları canlandırma teknikleri sayesinde kolayca birçok kelimeyi öğrenme şansı yakalayacaksınız.

İngilizce öğrenmek ve geliştirmek açısından en hızlı ve en sağlıklı tekniklerin yer aldığı bu kitap sayesinde siz de seviye atlayacaksınız.

Yazar: Hakan Bayhan

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. FETİYE AYMAN dedi ki:

  kamu çalışanıyım İnşallah beklediğim gibi bir kitaptır merak duygusunu kaybetmeyen bir insanım öğrenmek benim için çok önemli dilerim istediğim gibi öğrenebilirim öğrendiiklerimi çoğu zaman hatırlamıyorum fakat işin başına geçtiğim zaman kendiliğinden oluyor şimdiden teşekkürler

 2. Azh dedi ki:

  Ben indiremedim rica etsem e posta ile bana gönderebilir misiniz

 3. Ara Ara dedi ki:

  İndirme linkini daha açık bir yere koysanız aslında iyi olabilir. Ben de bulamadım.

BİR YORUM YAZ