Kamu Memur İş İlanları Sitesi
Hayalindeki Sen Pdf Kitap İndir

  • 12 Mart 2023
  • 292 kez görüntülendi.
Hayalindeki Sen Pdf Kitap İndir
Hayalindeki Sen
İnsan hep kendisini farklı biri gibi hayal eder, çoğu insan yaşadığı hayat ile yaşamak istediği hayat arasına sıkışıp kalmıştır. Hayalindeki Sen; insanın yaşamak istediği hayata nasıl kavuşabileceği konusunda öğütler veriyor. İnsan önce kendisine inanmalı ve kararlı adımlar atmalıdır. İnsan hayatı boyunca önemli kararlar alsa da; birçoğunu uygulamaya geçirme konusunda sıkıntı çekebiliyor.

Örneğin spor yaparak hayatını daha düzenli ve sağlıklı bir şekilde yaşamak her insanın hayalidir. Ancak birçoğumuz bir hevesle spor salonuna yazılır ve belki de birkaç defa gittikten sonra devam etmeyiz. Ancak bu kitap diyet yapmak, spor yapmak gibi tavsiyeler yerine; sizlere farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak, hayatınızı değiştirmenizi sağlayacak.

Kalori hesabı yapmadan rahatlıkla yemek yemek isteyenler, spor salonuna gitmek istemeyen, ancak spor yapmak isteyenler için evde basit egzersizler, sağlıklı bir yaşam için merak edilenler, beslenme yöntemleri gibi birçok konuda bilgi veren bu kitap; yazarın kendi yaşantısından paylaştığı kesitlerle insana kararlı adımlar atma noktasında haz verecek. Birkaç günde kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz tüyoların yer aldığı bu kitap sayesinde hayatınız değişecek ve istediğiniz hayata doğru yola çıkacaksınız.

Yazar: Doris Hofer

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muhittin dedi ki:

    güzel bir kitaba benziyor

BİR YORUM YAZ