Pdf Kitap İndir
Kaşla Göz Arası Batuhan’la Meğer Sevgili Olmuşlar!

  • 23 Mart 2022
  • Kaşla Göz Arası Batuhan’la Meğer Sevgili Olmuşlar! için yorumlar kapalı
  • 4.258 kez görüntülendi.
Kaşla Göz Arası Batuhan’la Meğer Sevgili Olmuşlar!
Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor All Star yarışmasında yarışmacıların özel hayatları ön plana çıkıyor. Aşk haberleri peş peşe geliyor. Mert ve Sude aşkından sonra şimdi de Batuhan Karacakaya’nın aşk yaşadığı isim ortaya çıktı.

 

Sevilen yarışması Survivor All Star’da Ünlüler ve Gönüllüler fırtına gibi esmeye devam ediyor. Aşk-ı Memnu dizisiyle adını duyuran Batuhan Karacakaya ilk olarak 2021 yılında Survivor’a katılmıştı.Yarışmadan sonra adı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Batuhan Karacakaya, aşk iddialarını yalanlamış ve “yarışmadaki herkes benim bacım” açıklamasında bulunmuştu.

 

Ancak geçtiğimiz yaz plajda sarmaş dolaş pozları ortaya çıkmıştı!Batuhan Karacakaya’nın Gönüllüler Takımında yarışan Yağmur Banday’la yarışmaya katılmadan hemen önce aşk yaşamaya başladıkları ve bunu herkesten gizledikleri iddia edildi. Aleyna Çalışkan ile geçen yaz sarmaş dolaş pozlarına karşılık Batuhan onunla sevgili olmadığını açıklamış ancak inandırıcı bulunmamaıştı.Aleyna’nın bu Yağmur’la Batuhan arasındaki aşk iddialarına ne tepki vereceği merak ediliyor!