Pdf Kitap İndir
Son Dakika AKP’de Büyük Deprem. AKP’nin Kalesi Olarak Biliniyordu ama İstifalar Peş Peşe GEldi.Topluca İstifa Edip Başka Partiye Geçtiler…

Konya’nın Seydişehir ilçesinde çoğunluğunun AKP’li bulunduğu belirti edilen 50 bayan CHP’ye katıldı.Konya’da CHP Seydişehir bölge Başkanlığı’nın düzenlediği programda çoğunluğunun AKP’li bulunduğu belirti edilen 50 bayan CHP’ye katıldı.

Programda konuşan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, AKP ve MHP doğrulusunda hazırlanan yeni seçim yasasına dair konuştu.Ama halka ve muhalefete sormadılar. Kendilerine göre bir seçim hazırlığı yaptılar. Barajı yüzde 7’ye düşürüyorlar. Ama istedikleri kadar çabalasınlar Abbas yolcudur” dedi. Nazlıaka, “Devletle siyasi partiyi ayırmak gerekiyor. Oysa AK Parti devlet partisi durumuna geldi.

Yaptığı yanlışlarla, ülkeyi ve ekonomiye iyi yönetmemesiyle bugün iktidara emniyet kalmadı. Artık gün değişim zamanıdır. Millet İttifakı her geride bıraktığımız gün güçleniyor. Siz bayanlarımızla birlikte iktidara yürümeye devam edeceğiz. Tarımda çalışan bayanlarımızın sigortası yoktur.

Konuşmaların sonrasında CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve Konya İl Başkanı Barış Bektaş CHP’ye katılan bayanların rozetlerini taktı.