Pdf Kitap İndir
Yazık kadına neler yaşamış

  • 25 Mart 2022
  • Yazık kadına neler yaşamış için yorumlar kapalı
  • 2.124 kez görüntülendi.
Yazık kadına neler yaşamış
Eşi ve kumasıyla yaşayan zihinsel engelli Fatma’nın hikayesi Esra Erol’a damga vurdu

Gündüz programlarının en çok izlenenlerinden birisi Esra Erol’da Fatma’nın hikayesi gündem oldu. 19 yaşındaki zihinsel engelli kız ve annesi Melahat Oruç arasında yaşananlar ekran başındakileri şoke etti.
22 Mart Salı günü yayınlanan programda yaşananlar herkesi şaşırttı. 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma tüm Türkiye’nin ilgiyle merak ettiği bir konu olmuştu. Annesi Melahat oruç programa katılarak kızına dön çağrısı yaptı. Kızı ise annesinin bu çağrısına öyle bir şey dedi ki Esra Erol bile şakına döndü.
Esra Erol her bölüm reyting rekorları kırmaya devam ediyor
Evlilik programlarının kaldırılmasının ardından gündüz programı yapmaya başlayan Esra Erol başarısını kaybetmedi. Her bölüm reyting rekorları kıran programda yaşananlar ise her bölüm insanları şaşırtmaya devam ediyor. Ekran başındakilere “vay be ne hayatlar varmış” dedirten programda dün neler yaşandı. Fatma, annesinin çağrısına ne cevap verdi? İşte dün yaşanan olaylar!
Esra Erol’da yaşananlar kurgu mu? Zihinsel engelli Fatma’nın kaçtığı Ahmet açıkladı
2 çocuk babası Ahmet’e kaçan ve kumasıyla beraber yaşayan 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma Oruç’un hayatı atv’de ekrana gelen ‘Esra Erol’da programında günlerce konuşulmuştu. Fatma ile beraber TikTok’ta canlı yayın açarak itiraflarda bulunan Ahmet, programdaki her şeyin kurgu olduğunu iddia etti.

Esra Erol’da programında kayıp olarak aranan ve bulunan Fatma ile kaçtığı Ahmet’in açıklamarı gündeme bomba gibi düştü… En son saçlarını kazıtıp hamile olduğunu söyleyen Fatma, imam nikahlı eşi ile birlikte TikTok’ta şoke eden iddialarda bulundu. İşte detaylar…

Aylar öncesinde Esra Erol’un atv ekranlarında yayınlanan programına başvuruda bulunan anne Melahat Oruç, 19 yaşındaki engelli kızı Fatma’nın Ahmet adındaki bir adama kaçtığını söyleyerek yardımcı olunmasını istemişti. Kızının kaçtığı Ahmet ile dini nikah yaptığı haberini alan anne canlı yayın esnasında yıkılmıştı.

Esra Erol’da yaşananlar kurgu mu? Zihinsel engelli Fatma’nın kaçtığı Ahmet açıkladı

Annesiyle yüzleşmek adına Esra Erol’un canlı yayınına Ahmet ile beraber katılan Fatma, çok mutlu olduğunu dile getirerek eşiyle ve kuması Gülşah ile beraber yaşamak istediğini söylemişti. Ancak Fatma sonrasında karar değiştirerek bu sefer de ailesine dönmek istediğini belirtmişti.

Günler sonrasında ailesine geri dönen Fatma bir kez daha Ahmet kaçtı. Baba evine döndükten sonra tekrar kaçan ve en son bir değişiklik yaparak saçlarını kazıtan Fatma hamile olduğunu söyleyerek Esra Erol’un programına yeniden çıkarak bu sefer bir kez daha ailesinin yanına dönmek istediğini söylemişti.

AHMET: ”FATMA ONLARI MECBURİYETTEN SÖYLEDİ”
Ancak Ahmet ve Fatma ikilisi geçtiğimiz günlerde TikTok üzerinden canlı yayın açarak yeniden birlikte olduklarını herkese ilan etti. TikTok üzerinden canlı yayın açarak gelen soruları yanıtlayan ikili verdikleri cevaplarla şaşırttı.

Fatma yaşananların ardından annesiyle konuşmadıklarını belirtirken Ahmet de Esra Erol’un programında yaşananların sadece bir kurgudan ibaret olduğunu söyleyerek, “Fatma onları mecburiyetten söyledi” dedi.

Ekranların fenomen programı Esra Erol’da daha önce yaşadıklarıyla gündemden düşmeyen Fatma ve anne Melahat Oruç arasındaki diyalog herkesi şaşırttı. Kızına geri dön çağrısı yapan Melahat Hanım, “Ağlama dik dur. Ağlama kızım seni çok seviyorum” dedi.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Esra Erol’da her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla gündemi belirliyor. Daha önce yaşadıklarıyla yürekleri burkan Fatma, geçtiğimiz gün yeniden Esra Erol’a katılarak anlattıklarıyla izleyenleri şaşkına çevirdi.

uması ve eşiyle aynı evde yaşayan Fatma, Ahmet ve Ahmet’in annesi tarafından şiddet görmüş ve saçları kısacık kesilmişti. Kızı için endişelenen Melahat Oruç, Esra Erol’a katılarak kızının Ahmet’ten gördüğü şiddet nedeniyle bebeğini kaybettiğini ifade etti.

Esra Erol
İddiaların ardından canlı yayına katılan Fatma’yı gören annesi gözyaşlarına hakim olamayarak “Ağlama dik dur. Ağlama kızım seni çok seviyorum” dedi. Fatma ise, “Evime dönmek istemiyorum. Benim kanamam olduğu için hastaneye gittim. Hastanede kalmam gerekiyordu ama kalmadım. Bebeği düşürmedim. Annem yüzünden yuvam yıkılıyor. Ahmet hapiste ne zaman çıkacağı da belli değil. Ben, kayınvalidem, İbrahim’in iki çocuğuyla yaşıyoruz bu evde. Ben kayınvalidemle çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Kızının söyledikleri üzerine çılgına dönen anne Melahat Hanım ise “Kızım neden sokaklarda dileniyorsun? Seni onların elinden kurtaracağım” dedi.