Kamu Memur İş İlanları Sitesi

Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş

 • 12 Mart 2023
 • 1.906 kez görüntülendi.
Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş

Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş

Yaşama tutunmak için her zaman bir umudun var olduğunu bizlere aktaran Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş adlı kitap; Vianna Stibal tarafından kaleme alınmıştır. Eserde; Vianna Stibal’ın başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Üç çocuk annesi olan Vianna; 1995 yılında bir kanser teşhisinin konulmasıyla karşı karşıya kalır.

Hızlı bir şekilde uyluk kemiğini yok etmeye başlayan bu kanser için birçok yöntem denenmiş, ancak hepsi başarısız olmuştur. Vianna, kanserle kendi başına mücadele etmeye başlar. Sezgisel okuma seanslarında çalıştığı bir teknik ile birlikte, anında bu hastalıktan kurtulur ve hayretler içerisinde kalır. Kendi üzerinde başarılı olan bu tekniği, daha sonra başkaları üzerinde de uygulamaya başlar. Birçok insan bu şekilde anında iyileşir ve bu mucizevi iyileşme süreci herkesi şoke eder. Üstelik Vianna çalışanlarıyla birlikte çalışmalar yaparak, bu tekniğin başkalarına da öğretilebileceğini keşfeder.

Kitabı okurken, insan beyninin neleri tedavi edebileceğine tanıklık edecek ve aslında her şeyin insanın elinde olduğunu fark edeceksiniz. İnsanı yaşama bağlayan önemli eserlerden bir tanesi olmuş.

Yazar: Vianna Stibal

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Mesut dedi ki:

  Kitabı daha önce merakla okumuştum. Ama uygulaması hakkında yeteri kadar Bilgi birikimim olmadığı İçin tam kavrayamamıştım. Daha doğrusu kurs olmadan kendi başıma yapamayacağımı düşünüyordum. Aradan bir yıl geçti ve bugün bir his yüklemesi yapmam gerektiğini hissettim. Kendime olan güven hissim eksikti. Aklıma bu kitap ve his yüklemesi geldi. Tekniğini öğrenmek için bu kitaba ihtiyacım vardı. İnternetten PDF formatında indirip o bölüme hemen ulaşmak istedim.
  Demem o ki eğer hazırsanız kitaptan da uygulamayı öğrenebileceğiniz.

  1. Cesur dedi ki:

   Kitaba ulasamyrum pdf olarak hangi siteden buldnz acaba satin alsam yabanci dil yurt disinda yasadgm icin ve yardimci olurmusunuz bulamyrum.

  2. Seda dedi ki:

   Nereden indirdiniz bir link paylasmaniz mumkun mu yurtdisindayim bulamiyorum

BİR YORUM YAZ