Kamu Memur İş İlanları Sitesi

Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş

12 Mart 2023 - 22:49

Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş
Yaşama tutunmak için her zaman bir umudun var olduğunu bizlere aktaran Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş adlı kitap; Vianna Stibal tarafından kaleme alınmıştır. Eserde; Vianna Stibal’ın başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Üç çocuk annesi olan Vianna; 1995 yılında bir kanser teşhisinin konulmasıyla karşı karşıya kalır.

Hızlı bir şekilde uyluk kemiğini yok etmeye başlayan bu kanser için birçok yöntem denenmiş, ancak hepsi başarısız olmuştur. Vianna, kanserle kendi başına mücadele etmeye başlar. Sezgisel okuma seanslarında çalıştığı bir teknik ile birlikte, anında bu hastalıktan kurtulur ve hayretler içerisinde kalır. Kendi üzerinde başarılı olan bu tekniği, daha sonra başkaları üzerinde de uygulamaya başlar. Birçok insan bu şekilde anında iyileşir ve bu mucizevi iyileşme süreci herkesi şoke eder. Üstelik Vianna çalışanlarıyla birlikte çalışmalar yaparak, bu tekniğin başkalarına da öğretilebileceğini keşfeder.

Kitabı okurken, insan beyninin neleri tedavi edebileceğine tanıklık edecek ve aslında her şeyin insanın elinde olduğunu fark edeceksiniz. İnsanı yaşama bağlayan önemli eserlerden bir tanesi olmuş.

Yazar: Vianna Stibal

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Kamu Personeli Haberleri